Friday, 10 October 2014

"Nine Tears" trailer now released


"Nine Tears" is my little "album" with (mostly) piano compositions - that is, composed by me. I am not a professional composer, but rather a composer of love, so I'm very curious what you think about it. The whole album will be published on October 17 (exactly in a week on Friday), but the album trailer is available on YouTube now.

"Nine tears" to mój mały "album" z kompozycjami (głównie) fortepianowymi - to znaczy skomponowanymi przeze mnie. Nie jestem profesjonalną kompozytorką, a raczej kompozytorką z zamiłowania, więc jestem bardzo ciekawa, co o nim sądzicie. Całość zostanie opublikowana 17 października (dokładnie za tydzień w piątek), natomiast teraz dostępny na YouTube jest trailer albumu. 


Donna Zoe, "Nine Tears" - official trailer

7 comments:

 1. Podziwiam, że potrafisz coś skomponować. Ja w wakacje miałam pobawić się z różnymi komputerowymi programami do obróbki dźwięku, ale jakoś nic z moich planów nie wyszło. A nuż zostałabym DJem ;)

  Nowy post na http://The-Rockferry.blog.onet.pl

  ReplyDelete
  Replies
  1. Na początek polecam program Cockos Reaper - można go ściągnąć na 60 dni za darmo, a potem w razie czego kosztuje niewiele, i jest dość dobry do tworzenia w domu / małym studiu. DJe korzystają często z Abletona Live :)

   Delete
 2. Zazdroszczę umiejętności. Ja mam do grania dwie lewe ręce, a chciałabym się nauczyć grać na przykład... na harmonijce ustnej. :) Pozdrawiam serdecznie.

  ReplyDelete
 3. Fajny kawalek :) Jestem ciekawy kolejnych :D:D

  ReplyDelete
 4. Nie jestem fankom takiej muzyki, ale podziwiam cię za talent do komponowania i zamiłowanie do tego. Trzymam kciuki za dalsze rozwinięcia :)
  http://toffi-k.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Jestem pierwszy raz na Twoim blogu, ale jestem zachwycona! Nie, to nie żaden spam :) I chociaż nie interesuję się taką muzyką, to lubię jej posłuchać. Niesamowita! Powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich umiejętności, będę tu częściej wpadać :)

  ReplyDelete
 6. Ojej, jak album już będzie dostępny, z pewnością go przesłucham!

  Nowa recenzja: "JHUD" Jennifer Hudson @ http://Fizzz-Reviews.blogspot.com

  ReplyDelete